| Product Description | 24" Angled Stainless Steel Bottom Mud Flap Weight with Backing Plate – Welded |
|---|---|
| Style | Bottom Mud Flap Weight |
| Size | 24" |
| Sold | Individually |
| Material | Stainless Steel |
| What's Included | 1 x Bottom Mud Flap Weight, Hardware |
| Product Dimensions | 24" x 1" x 4" |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Mud Flap Hangers & Accessories,
Universal Accessories
24″ Angled Bottom Mud Flap Weight with Backing Plate – Welded | Stainless Steel
TU-9241- Universal Fit for 24″ Mud Flaps
- Made with Quality Stainless Steel
- Hardware is Included for Hassle Free Installation
- Sold Individually
- 1 Year Warranty



