| Product Description | 30" Mud Flap Hangers with 6 x 4" Holes – 2 1/2" Bolt Spacing |
|---|---|
| Style | Mud Flap Hangers |
| Size | 30" |
| Sold | As a Pair |
| Material | Stainless Steel |
| What's Included | 2 x 30" Mud Flap Hangers, Locking Nuts, Spring Loaded |
| Product Dimensions | 30" x 7.25" |
| Package Dimensions | 33" x 8" x 7" |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Bolt Spacing | 2 1/2" Bolt Spacing |
Mud Flap Hangers & Accessories,
Universal Accessories
30″ Mud Flap Hangers – 2 1/2″ Bolt Spacing | 6 x 4″ Holes | Stainless Steel
TU-9210- 2.5″ Bolt Spacing
- Spring Loaded
- Includes Locking Nuts
- 430 Mirror Shine Stainless Steel
- Sold in Pairs
- 1 Year Warranty

