| Product Description | INTL. 9000 Series 11" Sun Visor (Pre-1999) – Blank |
|---|---|
| Style | Sun Visor |
| Sold | Individually |
| Designed to Fit | High Rise & Day Cab Models, Low Roof |
| Material | Stainless Steel |
| Sun Visor Brackets | 5 Brackets |
| What's Included | 1 x Sun Visor, Hardware, Trux Brackets |
| Product Dimensions | 11.4" Drop, 11.4" Sides, 86" W |
| Package Dimensions | 46"L x 12"W x 17"H |
| Package Weight | 24 lbs |
| Warranty | 1 Year Warranty |
9000 Series,
Exterior Trims,
International,
Sun Visors
INTL. 9000 Series 11″ Sun Visor (Pre-1999 except 1997) – Blank
TSUN-I2- Quality Stainless Steel
- Designed to fit 9000 Series Low Roof, High Rise/Sky Rise (Pre-1999 except 1997) Models
- Hardware & Brackets Included
- 1 Year Warranty
