| Product Description | 16 x Slotted Holes, 76" Sleeper & Extension Kit – Undermount Exhaust, Block Heater, KW. T680 High Roof Cab |
|---|---|
| Style | Cab & Sleeper Kit |
| Size | 76" Sleeper |
| Sold | As a Kit |
| Designed to Fit | For 2013+ High Roof T680 Models. Will not fit MLU/T680 Next Gen models. |
| Material | Stainless Steel |
| What's Included | 2 x 76" Sleeper Panels, 2 x Cab Panels, 2 x Extension Panels, Hardware |
| Product Dimensions | 2.5" Wide |
| Package Dimensions | 75"L x 15"W x 5.5"H |
| Package Weight | 19 lbs |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Cab & Sleeper Kits,
Exterior Trims,
Kenworth,
T680
KW. T680 High Roof Cab, 76″ Sleeper & Extension Kit – Undermount Exhaust | Block Heater | 16 x Slotted Holes
TK-1034- Quality Stainless Steel
- Hardware Included
- 1 Year Warranty
