| Product Description | LED Air Line Box – 2 x 4" Holes & 5 x 2" Holes, Stainless Steel |
|---|---|
| Style | LED Air Line Box |
| Sold | Individually |
| Material | Stainless Steel |
| What's Included | Mounting Brackets |
| Product Dimensions | 32" x 8" |
| Package Dimensions | 32" x 8" x 8" |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Air Line Boxes,
Universal Accessories
LED Air Line Box – 2 x 4″ Holes & 5 x 2″ Holes | Stainless Steel
TU-1601- Mounts Behind the Cab or Sleeper, seated conveniently on the frame of the truck
- Mirror Shine Stainless Steel
- 1 Year Warranty

