| Product Description | 7 1/4" I.D Pointed Rear Hubcap – Chrome Metal |
|---|---|
| Style | Hubcaps |
| Size | 7 1/4" I.D |
| Sold | Individually |
| Material | Chrome Metal |
| Lip Size | 1" Lip |
| What's Included | 1 x Hubcap |
| Product Dimensions | 7 1/2" Diameter & 1" Lip |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Hubcaps
7 1/4″ I.D Pointed Rear Hubcap – Chrome Metal
THUB-712P- Designed to fit 12 studs with 1/2″ diameter
- 1″ lip
- Designed for oil axles only
- Compatible with Stud or Hub Piloted Wheels
